Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Kostarika    >    

Last Minute All Inclusive Guanacaste - Guanacaste 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Guanacaste od Travelportal
Hotel Andaz Costa Rica Resort Snídaně last minute

Kostarika Guanacaste v luxusním 5star ubytování v Hotel Andaz Costa Rica Resort, v délce 10 dní, v termínu pátek 13. březen až neděle 22. březen, s dopravou vlastní za 20 dní. Strava snídaně, jarní last minute zájezd v ceně 61990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Guanacaste od Travelportal
Hotel Four Seasons Resort Costa Rica Snídaně last minute

Kostarika Guanacaste v luxusním 5star ubytování v Hotel Four Seasons Resort Costa Rica, v délce 10 dní, v termínu pátek 6. březen až neděle 15. březen, s dopravou vlastní za 13 dní. Strava snídaně, jarní last minute zájezd v ceně 128990,- Kč.

Guanacaste - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Guanacaste od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Guanacaste si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Guanacaste - Kostarika od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Guanacaste dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Guanacaste

All inclusive light Guanacaste - Kostarika znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Guanacaste - porovnáváme 2 zájezdy


0 zájezdů

0 zájezdů

2 zájezdy

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.