Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Izrael    >    

Last Minute All Inclusive Eilat - Eilat 2021

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Eilat od Invia
Poklady Izraele Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Poklady Izraele, v délce 7 nocí, v termínu úterý 7. září 2021 až úterý 14. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 144 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 38990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Eilat od Invia
Velký okruh Izraelem Polopenze First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velký okruh Izraelem, v délce 11 nocí, v termínu neděle 10. říjen 2021 až čtvrtek 21. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 177 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 63990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Eilat od Invia
Mrtvé moře a metropole Izraele Polopenze First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mrtvé moře a metropole Izraele, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až neděle 31. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 190 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 44990,- Kč.

Eilat - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Eilat od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Eilat si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Eilat - Izrael od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Eilat

Super Last Minute Eilat je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Eilat sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Eilat dovolená - informace

All inclusive light Eilat

All inclusive light Eilat - Izrael znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Eilat

All Inclusive Eilat - Izrael obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Eilat

Ultra All Inclusive Eilat představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Eilat - porovnáváme 3 zájezdy


3 zájezdy

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.