Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Guadeloupe    >    

Basse Terre Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Le Jardin Malanga Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Jardin Malanga, v délce 8 nocí, v termínu neděle 23. říjen 2022 až pondělí 31. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 49190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Plná penze

Rekreace na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 8 nocí, v termínu úterý 14. březen 2023 až středa 22. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 210 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 55428,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Snídaně

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 11 nocí, v termínu neděle 18. prosinec 2022 až čtvrtek 29. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 124 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 75827,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Polopenze

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 11 nocí, v termínu sobota 7. leden 2023 až pátek 18. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 144 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 61428,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 8 nocí, v termínu středa 26. červenec 2023 až čtvrtek 3. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 344 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 57866,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Plná penze

Rekreace na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 23. únor 2023 až pondělí 6. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 191 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 68241,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 8 nocí, v termínu pátek 16. červen 2023 až sobota 24. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 304 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 42006,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Polopenze

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 26. červen 2023 až úterý 4. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 314 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 46787,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Polopenze

Rekreace na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 11 nocí, v termínu sobota 28. leden 2023 až středa 8. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 165 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 63992,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Polopenze

Rekreace na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 11. květen 2023 až neděle 4. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 268 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 55037,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Snídaně

Rekreace Valentýn na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 11 nocí, v termínu pátek 3. únor 2023 až úterý 14. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 171 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 57163,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Polopenze

Rekreace na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 1. prosinec 2022 až pátek 9. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 47208,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Polopenze

Rekreace na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 8 nocí, v termínu úterý 13. prosinec 2022 až středa 21. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 72276,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Plná penze

Rekreace na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 13. duben 2023 až pátek 21. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 240 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 53899,- Kč.

Last Minute All Inclusive Basse Terre od Invia
Fort Royal Plná penze

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na dovolené v lokalitě Basse Terre - Guadeloupe, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fort Royal, v délce 11 nocí, v termínu středa 14. prosinec 2022 až neděle 25. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 120 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 86905,- Kč.

Basse Terre - informace o Last Minute

Last Minute Basse Terre - Guadeloupe od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Basse Terre

Super Last Minute Basse Terre je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Basse Terre sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Basse Terre dovolená - informace

All Inclusive Basse Terre

All Inclusive Basse Terre - Guadeloupe obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Basse Terre

Ultra All Inclusive Basse Terre představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Basse Terre - porovnáváme 150 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.