Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Bora Bora - Bora Bora 2020

Last Minute All Inclusive Bora Bora od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 14 nocí, v termínu úterý 30. červen 2020 až úterý 14. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 311990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bora Bora od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 14 nocí, v termínu neděle 4. říjen 2020 až neděle 18. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 184 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 311990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Bora Bora od Invia
Le Meridien Bora Bora All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bora Bora - Francouzská Polynésie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Bora Bora, v délce 11 nocí, v termínu neděle 18. říjen 2020 až čtvrtek 29. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 198 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 244290,- Kč.

Bora Bora - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bora Bora od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Bora Bora si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Bora Bora - Francouzská Polynésie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Bora Bora

Super Last Minute Bora Bora je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bora Bora sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bora Bora dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Bora Bora

All inclusive light Bora Bora - Francouzská Polynésie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Bora Bora - porovnáváme 155 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

5 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.