Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Brazílie    >    

Last Minute All Inclusive Bahia - Bahia 2020

Last Minute All Inclusive Bahia od Travelportal
Grand Palladium Imbassai All inclusive first minute

Prázdniny Brazílie Bahia v luxusním 5star ubytování v Grand Palladium Imbassai, v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 27. srpen až úterý 1. září, s dopravou letecká za 146 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 37890,- Kč.

Bahia - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Bahia od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Bahia si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Bahia - Brazílie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Bahia

Super Last Minute Bahia je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bahia sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bahia dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Bahia

All inclusive light Bahia - Brazílie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Bahia - porovnáváme 1 zájezd


0 zájezdů

0 zájezdů

1 zájezd

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.