Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Madeira    >    

Last Minute All Inclusive Funchal - Funchal 2020

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 6. duben 2020 až středa 15. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33190,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Ocean Bay All Inclusive First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Ocean Bay, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 27. duben 2020 až pátek 1. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22290,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Royal Premium Ocean & Spa Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Royal Premium Ocean & Spa Resort, v délce 14 nocí, v termínu pátek 8. květen 2020 až pátek 22. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 48290,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & Spa Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 4. červenec 2020 až sobota 11. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 133 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 34790,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Ocean Bay All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Ocean Bay, v délce 12 nocí, v termínu pátek 24. červenec 2020 až středa 5. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 153 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38990,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 27. červenec 2020 až sobota 1. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 156 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 24790,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Ocean Bay All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Ocean Bay, v délce 14 nocí, v termínu pátek 7. srpen 2020 až pátek 21. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 167 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42890,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Enotel Lido Conference Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Enotel Lido Conference Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 29. srpen 2020 až středa 9. září 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 189 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 39438,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Dorisol Mimosa All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Dorisol Mimosa, v délce 14 nocí, v termínu sobota 5. září 2020 až sobota 19. září 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 196 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36881,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort, v délce 12 nocí, v termínu středa 16. září 2020 až pondělí 28. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 207 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37690,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Dorisol Mimosa All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Dorisol Mimosa, v délce 10 nocí, v termínu sobota 26. září 2020 až úterý 6. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 217 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27406,- Kč.

Funchal - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Funchal od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Funchal si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Funchal - Madeira od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Funchal

Super Last Minute Funchal je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Funchal sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Funchal dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Funchal

Ultra All Inclusive Funchal představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Funchal - porovnáváme 147 zájezdů


147 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.