Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Madeira    >    

Last Minute All Inclusive Funchal 2018

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Dorisol Mimosa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Dorisol Mimosa, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 22. březen 2018 až čtvrtek 29. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 22140,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 6. srpen 2018 až pátek 10. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 139 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 20690,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 6. srpen 2018 až pondělí 13. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 139 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 26990,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 8. říjen 2018 až pátek 12. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 202 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19890,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Dom Pedro Garajau All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Dom Pedro Garajau, v délce 7 nocí, v termínu neděle 14. říjen 2018 až neděle 21. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 208 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 29800,- Kč.

Funchal - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Funchal od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Funchal si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Funchal - Madeira od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Funchal

Super Last Minute Funchal je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Funchal sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Funchal dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Funchal

Ultra All Inclusive Funchal představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Funchal - porovnáváme 146 zájezdů


146 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.