Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Turecko 2017/2018

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Sentido Zeynep Golf & Spa All inclusive super last minute

Turecko Belek v luxusním 5star ubytování v Hotel Sentido Zeynep Golf & Spa, v délce 8 dní, v termínu středa 29. listopad až středa 6. prosinec, s dopravou vlastní za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd levně v ceně 13990,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Paloma Renaissance Resort & Spa All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Kemer, v ubytovacím zařízení Paloma Renaissance Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9624 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Spice Hotel & Spa All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Spice Hotel & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8978 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Maxx Royal Belek Golf Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Maxx Royal Belek Golf Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu pátek 1. prosince 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 19649 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Kahya All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Kahya s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8089 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Linda All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Antalya, v ubytovacím zařízení Linda s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8848 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sueno Golf Belek All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Sueno Golf Belek s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14558 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Hotel Rixos Premium All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Hotel Rixos Premium s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14527 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Barut Acanthus All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Barut Acanthus s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13232 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Barut Arum Resort & Spa All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Barut Arum Resort & Spa s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13125 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sealife Family Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Antalya, v ubytovacím zařízení Sealife Family Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10166 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sunpark Beach & Marine All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Sunpark Beach & Marine s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9613 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sunprime C-Lounge All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Sunprime C-Lounge s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9208 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Asteria Side All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Asteria Side s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu pátek 1. prosince 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9036 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Rixos Premium Belek All inclusive last minute

Turecko Belek v luxusním 5star ubytování v Hotel Rixos Premium Belek, v délce 5 dní, v termínu sobota 2. prosinec až středa 6. prosinec, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd levně v ceně 12737,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Club Hotel Sera All inclusive last minute

Turecko Antalya v luxusním 4star ubytování v Club Hotel Sera, v délce 5 dní, v termínu sobota 9. prosinec až středa 13. prosinec, s dopravou letecká za 15 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd levně v ceně 8279,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Sealife Family Resort Hotel All inclusive last minute

Turecko Antalya v luxusním 4star ubytování v Sealife Family Resort Hotel, v délce 5 dní, v termínu sobota 9. prosinec až středa 13. prosinec, s dopravou letecká za 15 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd levně v ceně 9834,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Maxx Royal Belek Golf Resort All inclusive last minute

Turecko Belek v luxusním 5star ubytování v Hotel Maxx Royal Belek Golf Resort, v délce 5 dní, v termínu sobota 9. prosinec až středa 13. prosinec, s dopravou letecká za 15 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 17240,- Kč.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 1666 zájezdů


1565 zájezdů

20 zájezdů

81 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.