Dovolená All Inclusive Strava all inclusive Dovolená - moře All Inclusive Ultra all inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Řecko 2017/2018

   

All Inclusive pobyty Řecko a Last Minute zájezdy levně

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Fereniki Holiday Resort & Spa s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Fereniki Holiday Resort & Spa, v délce 8 dní, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za cenu 13470,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Hotel Asteras Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Asteras Resort, v délce 11 dní, v termínu středa 27. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové za cenu 23990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Astir-Palace s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Astir-Palace, v délce 7 dní, v termínu středa 27. září 2017 až úterý 3. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za cenu 20690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Tsilivi-Admiral-Hotel s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Tsilivi-Admiral-Hotel, v délce 10 dní, v termínu středa 27. září 2017 až pátek 6. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za cenu 19850,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Astir-Beach s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Astir-Beach, v délce 10 dní, v termínu středa 27. září 2017 až pátek 6. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za cenu 21550,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Gaia Village s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gaia Village, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 5. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 % za cenu 12990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Hotel Evita Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Evita Resort, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 5. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za cenu 17890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Evripides_Village s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Evripides_Village, v délce 10 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za cenu 17190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Calimera Club Sunshine Creta s All inclusive All inclusive

Řecko - Kréta, v ubytovacím zařízení Calimera Club Sunshine Creta s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 5. října 2017. Letecká přeprava pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 17980 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Sunshine Rhodes s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunshine Rhodes, v délce 8 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až pátek 6. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za cenu 22750,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Summertime Village s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Summertime Village, v délce 8 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až pátek 6. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně za cenu 13543,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Golden Sands Hotel s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Sands Hotel, v délce 8 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až pátek 6. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně za cenu 14464,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Astir-Palace s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Astir-Palace, v délce 5 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až úterý 3. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za cenu 15290,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Rethymno Mare Royal Hotel s All inclusive All inclusive

Řecko - Kréta, v ubytovacím zařízení Rethymno Mare Royal Hotel s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 12, v termínu pátek 29. září 2017 až úterý 10. října 2017. Letecká přeprava popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 37590 CZK.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Cnic Gemini s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Korfu - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Cnic Gemini, v délce 8 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až pátek 6. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za cenu 13679,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Lefkoniko Beach & Bay s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lefkoniko Beach & Bay, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 18830,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Happy Days s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Happy Days, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za cenu 13000,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive od Invia
Princess Flora s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Princess Flora, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za cenu 13383,- Kč.

   Řecko - porovnáváme 1721 zájezdů


14 zájezdů

1656 zájezdů

51 zájezdů

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Řecko dovolená - informace

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Řecko

All Inclusive - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Řecko

Ultra All Inclusive Řecko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.

Aktualizace 20. 6. 2017 10:44:16.