Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Indie 2017/2018

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 9 dní, v termínu sobota 25. listopad 2017 až neděle 3. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 39580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 9 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až pondělí 4. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za cenu 38990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Novotel Goa Dona Sylvia Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Novotel Goa Dona Sylvia Beach, v délce 12 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za cenu 54990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 12 dní, v termínu pondělí 27. listopad 2017 až pátek 8. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 44780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 12 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až sobota 9. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 45480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 12 dní, v termínu středa 29. listopad 2017 až neděle 10. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 44780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Baywatch Resort All inclusive last minute

Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Baywatch Resort, v délce 9 dní, v termínu sobota 2. prosinec až neděle 10. prosinec, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 39580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Novotel Goa Dona Sylvia Beach All inclusive last minute

Indie Goa v luxusním 5star ubytování v Hotel Novotel Goa Dona Sylvia Beach, v délce 9 dní, v termínu neděle 3. prosinec až pondělí 11. prosinec, s dopravou letecká za 9 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 46990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 12 dní, v termínu neděle 3. prosinec 2017 až čtvrtek 14. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za cenu 43990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Whispering Palms Beach Resort All inclusive last minute

Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Whispering Palms Beach Resort, v délce 9 dní, v termínu úterý 5. prosinec až středa 13. prosinec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 39080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Dona Sylvia All inclusive last minute

Indie Goa v 0star ubytování v Hotel Dona Sylvia, v délce 9 dní, v termínu středa 6. prosinec až čtvrtek 14. prosinec, s dopravou letecká za 12 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 43300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Dona Sylvia Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dona Sylvia Beach Resort, v délce 12 dní, v termínu středa 6. prosinec 2017 až neděle 17. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 55980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 12 dní, v termínu čtvrtek 7. prosinec 2017 až pondělí 18. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 44780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 9 dní, v termínu sobota 9. prosinec 2017 až neděle 17. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 39580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 12 dní, v termínu neděle 10. prosinec 2017 až čtvrtek 21. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 45480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Dona Sylvia Beach Resort All inclusive last minute

Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Dona Sylvia Beach Resort, v délce 9 dní, v termínu úterý 12. prosinec až středa 20. prosinec, s dopravou letecká za 18 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 46980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Holiday Inn Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Holiday Inn Beach Resort, v délce 13 dní, v termínu středa 13. prosinec 2017 až pondělí 25. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za cenu 82980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Hotel Baywatch Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Baywatch Beach Resort, v délce 9 dní, v termínu středa 13. prosinec 2017 až čtvrtek 21. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za cenu 39990,- Kč.

Indie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Indie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Indie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Indie

Super Last Minute Indie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Indie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Indie dovolená - informace

All Inclusive Indie

All Inclusive - Indie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Indie

Ultra All Inclusive Indie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Indie - porovnáváme 172 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

22 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.