Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Tunisko 2017/2018

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Sun Club Djerba All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Sun Club Djerba s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14290 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Royal Kenz All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Port el Kantaoui, v ubytovacím zařízení Royal Kenz s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Byzance All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Nabeul - Tunisko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Byzance, v délce 15 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až úterý 12. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za cenu 12290,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Mövenpick Resort & Marine Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Marine Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 16590 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Thapsus All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Thapsus s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10390 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Tour Khalef All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Tour Khalef s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Iberostar Royal El Mansour All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Iberostar Royal El Mansour s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12390 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Magic Life Africana Imperial And Aquaparc All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Magic Life Africana Imperial And Aquaparc s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12590 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
LTI El Ksar Resort & Thalasso All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení LTI El Ksar Resort & Thalasso s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10890 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
LTI Mahdia Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení LTI Mahdia Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Royal Thalassa Monastir All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Royal Thalassa Monastir s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13290 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Concorde Green Park Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Port el Kantaoui, v ubytovacím zařízení Concorde Green Park Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14190 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Sentido Rosa Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Sentido Rosa Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Iberostar Averroes All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení Iberostar Averroes s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Holiday Village Manar All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Holiday Village Manar s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11690 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Club Riu Marco Polo All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Club Riu Marco Polo s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel Skanes Serail All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Skanes - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Skanes Serail, v délce 15 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až úterý 12. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za cenu 13390,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Marhaba Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Port el Kantaoui, v ubytovacím zařízení Marhaba Palace s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12490 CZK.

Tunisko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Tunisko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Tunisko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Tunisko

Super Last Minute Tunisko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Tunisko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Tunisko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Tunisko

All inclusive light - Tunisko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Tunisko - porovnáváme 1489 zájezdů


1350 zájezdů

110 zájezdů

29 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.