Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba 2017/2018

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Memories Varadero Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Memories Varadero Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 40150 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Cuatro Palmas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Cuatro Palmas s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 42530 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Melia Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Melia Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 50790 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Villa Tortuga All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Villa Tortuga s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 38410 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Barceló Solymar Arenas Blancas Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Barceló Solymar Arenas Blancas Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 44500 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Paradisus Varadero Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Paradisus Varadero Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 57320 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Blau Marina Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Blau Marina Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 45350 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
ROC Arenas Doradas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení ROC Arenas Doradas s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 41670 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Sol Cayo Largo All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Largo, v ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 52110 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Melia Las Americas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Melia Las Americas s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 52810 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Iberostar Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 55140 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Iberostar Laguna Azúl All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Laguna Azúl s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 48200 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
ROC Barlovento All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení ROC Barlovento s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 40790 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 57320 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Naviti Beach Club Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Naviti Beach Club Varadero s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až neděle 3. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 42320 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Blau Privilege Cayo Libertad All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Blau Privilege Cayo Libertad, v délce 12 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 61980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, v délce 12 dní, v termínu pondělí 27. listopad 2017 až pátek 8. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 65880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 9 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až středa 6. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 53040,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1218 zájezdů


1160 zájezdů

54 zájezdů

4 zájezdy

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.