Dovolená All Inclusive Strava all inclusive Dovolená - moře All Inclusive Ultra all inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy 2017/2018

   

All Inclusive pobyty Kanárské ostrovy a Last Minute zájezdy levně

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
Riu Palace Oasis s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Gran Canaria - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Oasis, v délce 8 dní, v termínu středa 4. říjen 2017 až středa 11. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 34800,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Travelportal
Hotel Dunas Mirador Maspalomas s All inclusive All inclusive

Kanárské ostrovy Gran Canaria v 3star ubytování v Hotel Dunas Mirador Maspalomas, v délce 8 dní, v termínu středa 4. říjen až středa 11. říjen, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 21400,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Travelportal
Komplex Labranda Playa Bonita s All inclusive All inclusive

Kanárské ostrovy Gran Canaria v luxusním 4star ubytování v Komplex Labranda Playa Bonita, v délce 8 dní, v termínu středa 4. říjen až středa 11. říjen, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 24900,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Travelportal
Apartmánový komplex Oasis Papagayo Sport & Family All inclusive

Kanárské ostrovy Fuerteventura v 3star ubytování v Apartmánový komplex Oasis Papagayo Sport & Family, v délce 15 dní, v termínu čtvrtek 5. říjen až čtvrtek 19. říjen, s dopravou letecká za 9 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 31900,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Travelportal
Hotelový komplex Club Jandía Princess & Spa All inclusive

Kanárské ostrovy Fuerteventura v luxusním 4star ubytování v Hotelový komplex Club Jandía Princess & Spa, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 5. říjen až čtvrtek 12. říjen, s dopravou letecká za 9 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 30600,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Travelportal
Hotelový komplex Funtazie Klub Sbh Monica Beach All inclusive

Kanárské ostrovy Fuerteventura v luxusním 4star ubytování v Hotelový komplex Funtazie Klub Sbh Monica Beach, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 5. říjen až čtvrtek 12. říjen, s dopravou letecká za 9 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 27290,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
Hotel Puerto De La Cruz s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tenerife - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Puerto De La Cruz, v délce 15 dní, v termínu čtvrtek 5. říjen 2017 až čtvrtek 19. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Vídeň, Drážďany a odletem za 9 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové za cenu 38314,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
H10 Taburiente Playa s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě La Palma - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu H10 Taburiente Playa, v délce 15 dní, v termínu sobota 7. říjen 2017 až sobota 21. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za cenu 43690,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
Sbh Club Paraiso Playa s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sbh Club Paraiso Playa, v délce 15 dní, v termínu neděle 8. říjen 2017 až neděle 22. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové za cenu 39894,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
Fuerteventura Playa s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Fuerteventura Playa, v délce 15 dní, v termínu pondělí 9. říjen 2017 až pondělí 23. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Vídeň, Drážďany a odletem za 13 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za cenu 42064,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
Iberostar Playa Gaviotas Park s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Playa Gaviotas Park, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 12. říjen 2017 až čtvrtek 19. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za 16 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za cenu 32504,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
Barceló Jandía Mar s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Barceló Jandía Mar, v délce 11 dní, v termínu pátek 13. říjen 2017 až pondělí 23. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Drážďany a odletem za 17 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové za cenu 103195,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
Esencia De Fuerteventura s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Esencia De Fuerteventura, v délce 6 dní, v termínu sobota 14. říjen 2017 až čtvrtek 19. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Drážďany a odletem za 18 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové za cenu 96990,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
Fuerteventura Playa s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Fuerteventura Playa, v délce 6 dní, v termínu pondělí 16. říjen 2017 až sobota 21. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Drážďany a odletem za 20 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 47 % za cenu 25889,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
Iberostar Bouganville Playa Hotel s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tenerife - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Bouganville Playa Hotel, v délce 8 dní, v termínu pondělí 16. říjen 2017 až pondělí 23. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Budapešť a odletem za 20 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové za cenu 43285,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Invia
H10 Taburiente Playa s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě La Palma - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu H10 Taburiente Playa, v délce 8 dní, v termínu středa 18. říjen 2017 až středa 25. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za cenu 29490,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Travelportal
Hotel Castillo Beach Bungalows s All inclusive All inclusive

Kanárské ostrovy Fuerteventura v 2star ubytování v Hotel Castillo Beach Bungalows, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 19. říjen až čtvrtek 26. říjen, s dopravou letecká za 23 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 20490,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive od Travelportal
Hotel Jandia Golf s All inclusive All inclusive

Kanárské ostrovy Fuerteventura v luxusním 4star ubytování v Hotel Jandia Golf, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 19. říjen až čtvrtek 26. říjen, s dopravou letecká za 23 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 24490,- Kč.

   Kanárské ostrovy - porovnáváme 1149 zájezdů


99 zájezdů

1050 zájezdů

0 zájezdů

Kanárské ostrovy - informace o Last Minute

Last Minute - Kanárské ostrovy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kanárské ostrovy

Super Last Minute Kanárské ostrovy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kanárské ostrovy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kanárské ostrovy dovolená - informace

All inclusive light Kanárské ostrovy

All inclusive light - Kanárské ostrovy znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Kanárské ostrovy

All Inclusive - Kanárské ostrovy obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.

Aktualizace 20. 6. 2017 10:44:16.