Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Omán 2017/2018

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Fanar Hotel & Residences All inclusive last minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Fanar Hotel & Residences, v délce 15 dní, v termínu sobota 9. prosinec až sobota 23. prosinec, s dopravou letecká za 15 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 61790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Fanar Hotel & Residences ***** All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fanar Hotel & Residences *****, v délce 8 dní, v termínu sobota 16. prosinec 2017 až sobota 23. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za cenu 29073,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort ***** All Inclusive Last Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort *****, v délce 8 dní, v termínu sobota 23. prosinec 2017 až sobota 30. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za cenu 41571,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel ****+ All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel ****+, v délce 8 dní, v termínu sobota 6. leden 2018 až sobota 13. leden 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za cenu 31919,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Millenium Resort Mussanah All inclusive first minute

Omán Muscat v luxusním 4star ubytování v Hotel Millenium Resort Mussanah, v délce 9 dní, v termínu pátek 26. leden až sobota 3. únor, s dopravou letecká za 63 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 41560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Resort Salalah ***** All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Resort Salalah *****, v délce 8 dní, v termínu sobota 27. leden 2018 až sobota 3. únor 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za cenu 36872,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort ***** All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort *****, v délce 8 dní, v termínu sobota 24. únor 2018 až sobota 3. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 92 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za cenu 34356,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort (Ai) All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort (Ai), v délce 9 dní, v termínu pátek 2. březen 2018 až sobota 10. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za cenu 47490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort ***** All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort *****, v délce 8 dní, v termínu sobota 10. březen 2018 až sobota 17. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za cenu 34356,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort ***** All Inclusive First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort *****, v délce 8 dní, v termínu sobota 31. březen 2018 až sobota 7. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 127 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za cenu 41587,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Resort Salalah ***** All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Resort Salalah *****, v délce 8 dní, v termínu sobota 14. duben 2018 až sobota 21. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 141 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za cenu 36872,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Juweira Boutique All inclusive first minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Juweira Boutique, v délce 8 dní, v termínu sobota 5. květen až sobota 12. květen, s dopravou letecká za 162 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 28890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Fanar Hotel & Residences All inclusive first minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Fanar Hotel & Residences, v délce 8 dní, v termínu sobota 5. květen až sobota 12. květen, s dopravou letecká za 162 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 31128,- Kč.

Omán - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Omán od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Omán

Super Last Minute Omán je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Omán sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Omán dovolená - informace

All inclusive light Omán

All inclusive light - Omán znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Omán

All Inclusive - Omán obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Omán - porovnáváme 334 zájezdů


296 zájezdů

0 zájezdů

38 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.