Dovolená All Inclusive Strava all inclusive Dovolená - moře All Inclusive Ultra all inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kypr 2017/2018

   

All Inclusive pobyty Kypr a Last Minute zájezdy levně

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
St. George Hotel s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Coral Bay - Kypr, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. George Hotel, v délce 8 dní, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Drážďany a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové za cenu 30040,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Pernera Beach Club s All inclusive All inclusive

Kypr - Protaras, v ubytovacím zařízení Pernera Beach Club s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 5. října 2017. Letecká přeprava pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 30890 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Elias Beach s All inclusive All inclusive

Kypr - Limassol, v ubytovacím zařízení Elias Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 5. října 2017. Letecká přeprava pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 37690 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Louis Imperial Beach s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Louis Imperial Beach, v délce 15 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 12. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za cenu 49690,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Louis Phaethon Beach s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Louis Phaethon Beach, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 5. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za cenu 29920,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Panas Holiday Village s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agia Napa - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Panas Holiday Village, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 5. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové za cenu 29890,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Louis Phaethon Beach s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Louis Phaethon Beach, v délce 15 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 12. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za cenu 45890,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Louis Imperial Beach s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Paphos - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Louis Imperial Beach, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 5. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za cenu 32390,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Pernera Beach s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Protaras - Kypr, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Pernera Beach, v délce 15 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 12. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové za cenu 48690,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Riverside Garden Resort & Premium Hotel Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riverside Garden Resort & Premium Hotel, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava light all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za cenu 11984,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Hotel Salamis Bay Conti Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Salamis Bay Conti Resort, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za cenu 16980,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Acapulco Resort Convention & Spa Hotel Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Acapulco Resort Convention & Spa Hotel, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava light all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za cenu 20987,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Riverside Garden Resort - Dotované pobyty 50+ All inclusive

Kypr - Severní Kypr, v ubytovacím zařízení Riverside Garden Resort - Dotované pobyty 50+ s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. října 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14490 CZK.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Riverside Garden Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riverside Garden Resort, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za cenu 12480,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Hotel Salamis Bay Conti Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Salamis Bay Conti Resort, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za cenu 17990,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Salamis Bay Conti Hotel s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salamis Bay Conti Hotel, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za cenu 20403,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Riverside Garden Resort & Premium Hotel Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riverside Garden Resort & Premium Hotel, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava light all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % za cenu 11880,- Kč.

Kypr
Last Minute All Inclusive od Invia
Riverside Garden Resort & Premium Hotel Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Kypr - Kypr, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riverside Garden Resort & Premium Hotel, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava light all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za cenu 13280,- Kč.

   Kypr - porovnáváme 936 zájezdů


0 zájezdů

890 zájezdů

46 zájezdů

Kypr - informace o Last Minute

Last Minute - Kypr od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kypr

Super Last Minute Kypr je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kypr sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kypr dovolená - informace

All Inclusive Kypr

All Inclusive - Kypr obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kypr

Ultra All Inclusive Kypr představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.

Aktualizace 20. 6. 2017 10:44:16.