Dovolená All Inclusive Strava all inclusive Dovolená - moře All Inclusive Ultra all inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Seychely 2017/2018

   

All Inclusive pobyty Seychely a Last Minute zájezdy levně

Last Minute All Inclusive od Invia
Maia Luxury Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až neděle 8. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 225783,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Maia Luxury Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 12 dní, v termínu neděle 8. říjen 2017 až čtvrtek 19. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 250328,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Maia Luxury Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 12 dní, v termínu neděle 3. prosinec 2017 až čtvrtek 14. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 68 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 337740,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Maia Luxury Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 13 dní, v termínu neděle 17. prosinec 2017 až pátek 29. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 82 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za cenu 434460,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Maia Luxury Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 15 dní, v termínu neděle 4. únor 2018 až neděle 18. únor 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 131 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 438277,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Maia Luxury Resort s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 17 dní, v termínu úterý 13. únor 2018 až čtvrtek 1. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 140 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 506929,- Kč.

   Seychely - porovnáváme 637 zájezdů


67 zájezdů

570 zájezdů

0 zájezdů

Seychely - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Seychely od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Seychely od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Seychely

Super Last Minute Seychely je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Seychely sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Seychely dovolená - informace

All Inclusive Seychely

All Inclusive - Seychely obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Seychely

Ultra All Inclusive Seychely představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.

Aktualizace 20. 6. 2017 10:44:16.