Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Seychely 2017/2018

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 30. listopad 2017 až úterý 12. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 372066,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 15. březen 2018 až úterý 27. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 111 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 370846,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 10 dní, v termínu neděle 8. duben 2018 až úterý 17. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 135 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 261159,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort And Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort And Spa, v délce 10 dní, v termínu sobota 4. srpen 2018 až pondělí 13. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 253 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 182780,- Kč.

Seychely - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Seychely od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Seychely od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Seychely

Super Last Minute Seychely je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Seychely sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Seychely dovolená - informace

All Inclusive Seychely

All Inclusive - Seychely obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Seychely

Ultra All Inclusive Seychely představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Seychely - porovnáváme 643 zájezdů


571 zájezdů

0 zájezdů

72 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.