Dovolená All Inclusive Strava all inclusive Dovolená - moře All Inclusive Ultra all inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka 2017/2018

   

All Inclusive pobyty Srí Lanka a Last Minute zájezdy levně

Last Minute All Inclusive od Dovolena
Mermaid Hotel & Club s All inclusive All inclusive

Srí Lanka - Kalutara, v ubytovacím zařízení Mermaid Hotel & Club s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 10, v termínu středa 27. září 2017 až pátek 6. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 32780 CZK.

Last Minute All Inclusive od Dovolena
Club Hotel Dolphin s All inclusive All inclusive

Srí Lanka - Negombo, v ubytovacím zařízení Club Hotel Dolphin s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 10, v termínu středa 27. září 2017 až pátek 6. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 33820 CZK.

Last Minute All Inclusive od Dovolena
Cinnamon Bey s All inclusive All inclusive

Srí Lanka - Beruwela, v ubytovacím zařízení Cinnamon Bey s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 10, v termínu středa 27. září 2017 až pátek 6. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 34300 CZK.

Last Minute All Inclusive od Invia
Club Palm Bay s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 12 dní, v termínu středa 27. září 2017 až neděle 8. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za cenu 35800,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Club Palm Bay s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 10 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až neděle 8. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 35300,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Royal Palms Beach s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Palms Beach, v délce 17 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až pondělí 16. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 54777,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon, v délce 17 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až pondělí 16. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 64389,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Citrus Hikkaduwa s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 9 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až neděle 8. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 34305,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Turyaa Kalutara s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Turyaa Kalutara, v délce 14 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až pátek 13. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 53960,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Cinnamon Bay s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bay, v délce 13 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až čtvrtek 12. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 52562,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Hotel The Blue Water s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel The Blue Water, v délce 8 dní, v termínu neděle 1. říjen 2017 až neděle 8. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za cenu 38890,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Travelportal
Mermaid Hotel a Club s All inclusive All inclusive

Srí Lanka Kalutara v 3star ubytování v Mermaid Hotel a Club, v délce 8 dní, v termínu neděle 1. říjen až neděle 8. říjen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 28590,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Heritance Ahungulla s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Colombo - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Heritance Ahungulla, v délce 9 dní, v termínu neděle 1. říjen 2017 až pondělí 9. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 46076,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Pandanus Beach s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach, v délce 17 dní, v termínu pondělí 2. říjen 2017 až středa 18. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 51388,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
The Blue Water s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 13 dní, v termínu pondělí 2. říjen 2017 až sobota 14. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 49555,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Club Palm Bay s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 10 dní, v termínu úterý 3. říjen 2017 až čtvrtek 12. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za cenu 26340,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Club Palm Bay s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 15 dní, v termínu úterý 3. říjen 2017 až úterý 17. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 7 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za cenu 34990,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Club Palm Bay s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 13 dní, v termínu úterý 3. říjen 2017 až neděle 15. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za cenu 30340,- Kč.

   Srí Lanka - porovnáváme 2037 zájezdů


112 zájezdů

1892 zájezdů

33 zájezdů

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.

Aktualizace 20. 6. 2017 10:44:16.