Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka 2017/2018

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Dovolena
Cinnamon Bey All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Srí Lanka - Beruwela, v ubytovacím zařízení Cinnamon Bey s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 10, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až pondělí 4. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 34940 CZK.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 17 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až úterý 12. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 53198,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 9 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až pondělí 4. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 39860,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon, v délce 13 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až pátek 8. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 53280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Coco Royal Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Coco Royal Beach Resort, v délce 11 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až středa 6. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 34804,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Dovolena
Lanka Princess All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Srí Lanka - Beruwela, v ubytovacím zařízení Lanka Princess s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 32793 CZK.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Dovolena
Mermaid Hotel & Club All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Srí Lanka - Kalutara, v ubytovacím zařízení Mermaid Hotel & Club s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 28490 CZK.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 8 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až úterý 5. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za cenu 48835,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 13 dní, v termínu středa 29. listopad 2017 až pondělí 11. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 44480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach, v délce 12 dní, v termínu středa 29. listopad 2017 až neděle 10. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 39987,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 dní, v termínu středa 29. listopad 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 37300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Taprobana Wadduwa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Taprobana Wadduwa, v délce 10 dní, v termínu středa 29. listopad 2017 až pátek 8. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 37755,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Long Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu The Long Beach, v délce 9 dní, v termínu středa 29. listopad 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 36357,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bay, v délce 11 dní, v termínu středa 29. listopad 2017 až sobota 9. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 42662,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Riu Sri Lanka All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Sri Lanka, v délce 9 dní, v termínu čtvrtek 30. listopad 2017 až pátek 8. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 44440,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Turyaa Kalutara All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Turyaa Kalutara, v délce 13 dní, v termínu pátek 1. prosinec 2017 až středa 13. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 56903,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 13 dní, v termínu pátek 1. prosinec 2017 až středa 13. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 39280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bey Beruwala All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bey Beruwala, v délce 10 dní, v termínu sobota 2. prosinec 2017 až pondělí 11. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 40330,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 1936 zájezdů


1816 zájezdů

38 zájezdů

82 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.