Dovolená All Inclusive Strava all inclusive Dovolená - moře All Inclusive Ultra all inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Norsko 2017/2018

   

All Inclusive pobyty Norsko a Last Minute zájezdy levně

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive od Travelportal
Hotel Scandic Solli Snídaně

Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel Scandic Solli, v délce 3 dní, v termínu pátek 26. leden až neděle 28. leden, s dopravou letecká za 122 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 7990,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
N20289 Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bergen - Norsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu N20289, v délce 8 dní, v termínu sobota 28. říjen 2017 až sobota 4. listopad 2017, s dopravou vlastní za 32 dní. Strava bez stravy, podzimní zájezdy pobytové levně za cenu 5690,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
N20289 Bez stravy

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Bergen - Norsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu N20289, v délce 8 dní, v termínu sobota 23. prosinec 2017 až sobota 30. prosinec 2017, s dopravou vlastní za 88 dní. Strava bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně za cenu 6917,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Travelportal
Hotel Anker Snídaně

Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Anker, v délce 3 dní, v termínu pátek 3. listopad až neděle 5. listopad, s dopravou letecká za 38 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd levně v ceně 8590,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Skotbu Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Skotbu, v délce 7 dní, v termínu sobota 7. říjen 2017 až pátek 13. říjen 2017, s dopravou vlastní za 11 dní. Strava bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za cenu 1785,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Skotbu Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Skotbu, v délce 7 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až pátek 6. říjen 2017, s dopravou vlastní za 4 dny. Strava bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za cenu 1785,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Travelportal
Oslo - Easy Fly Dle programu

Norsko Oslo v 0star ubytování v Oslo - Easy Fly, v délce 3 dní, v termínu pátek 5. leden až neděle 7. leden, s dopravou letecká za 101 dní. Strava dle programu, zimní first minute zájezd levně v ceně 8590,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Travelportal
Plavba okolo Špicberk na lodi Ortelius Dle programu

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Plavba okolo Špicberk na lodi Ortelius, v délce 10 dní, v termínu sobota 14. červenec až pondělí 23. červenec, s dopravou vlastní za 291 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 155000,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Travelportal
Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius Dle programu

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius, v délce 10 dní, v termínu sobota 11. srpen až pondělí 20. srpen, s dopravou vlastní za 319 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 155000,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Travelportal
Špicberky a severovýchodní Grónsko na lodi Dle programu

Norsko Špicberky v 0star ubytování v Špicberky a severovýchodní Grónsko na lodi Plauciu, v délce 14 dní, v termínu středa 5. září až úterý 18. září, s dopravou vlastní za 344 dní. Strava dle programu, podzimní first minute zájezd v ceně 198000,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z , v délce 7 dní, v termínu úterý 7. srpen 2018 až pondělí 13. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 315 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezdy poznávací za cenu 27990,- Kč.

   Norsko - porovnáváme 11 zájezdů


6 zájezdů

5 zájezdů

0 zájezdů

Norsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Norsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Norsko

Super Last Minute Norsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Norsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Norsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Norsko

All inclusive light - Norsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Norsko

All Inclusive - Norsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.

Aktualizace 20. 6. 2017 10:44:16.