Dovolená All Inclusive Strava all inclusive Dovolená - moře All Inclusive Ultra all inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Španělsko 2017/2018

   

All Inclusive pobyty Španělsko a Last Minute zájezdy levně

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Tropicana s All inclusive All inclusive

Španělsko - Mallorca, v ubytovacím zařízení Tropicana s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 6, v termínu středa 27. září 2017 až pondělí 2. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 21340 CZK.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Club Mare Nostrum s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Mare Nostrum, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až neděle 8. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za cenu 32891,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Hotel Santa Monica s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Santa Monica, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 5. říjen 2017, s dopravou vlastní pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně za cenu 10310,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Samoa s All inclusive All inclusive

Španělsko - Calas de Mallorca, v ubytovacím zařízení Samoa s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až neděle 8. října 2017. Letecká přeprava pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 18190 CZK.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Iberostar Club Cala Barca Hotel s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Club Cala Barca Hotel, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až čtvrtek 5. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Vídeň, Kraków a odletem pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za cenu 25624,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Globales America s All inclusive All inclusive

Španělsko - Cales de Mallorca, v ubytovacím zařízení Globales America s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 28. září 2017 až neděle 8. října 2017. Letecká přeprava pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 19490 CZK.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Presidente s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Presidente, v délce 11 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až pondělí 9. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové za cenu 27972,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
H Top Cartago Nova s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu H Top Cartago Nova, v délce 11 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až pondělí 9. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 22790,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Playa De Oro Park s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Dorada - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Playa De Oro Park, v délce 8 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až pátek 6. říjen 2017, s dopravou vlastní popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně za cenu 10367,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Aqua Hotel Montagut s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aqua Hotel Montagut, v délce 8 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až pátek 6. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Kraków a odletem popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za cenu 22726,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
H-Top Royal Sun Suites s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu H-Top Royal Sun Suites, v délce 8 dní, v termínu pátek 29. září 2017 až pátek 6. říjen 2017, s dopravou vlastní popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně za cenu 12033,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Hotel Villa Dorada (Pův. Venecia Park) All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Dorada - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Villa Dorada (Pův. Venecia Park), v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou vlastní za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně za cenu 10690,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Club Mare Nostrum s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Mare Nostrum, v délce 6 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až čtvrtek 5. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové za cenu 20974,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Presidente s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Presidente, v délce 6 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až čtvrtek 5. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové za cenu 19782,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Hotel Fergus Pineda Splash s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Fergus Pineda Splash, v délce 15 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 14. říjen 2017, s dopravou vlastní za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové za cenu 24760,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Iberostar Playa De Muro Village s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Playa De Muro Village, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za cenu 50537,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Hotel Gran Garbi s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Gran Garbi, v délce 15 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 14. říjen 2017, s dopravou vlastní za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové za cenu 20340,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive od Invia
Htop Olympic Hotel /s s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Htop Olympic Hotel /s, v délce 15 dní, v termínu sobota 30. září 2017 až sobota 14. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové za cenu 24730,- Kč.

   Španělsko - porovnáváme 1836 zájezdů


60 zájezdů

1724 zájezdů

52 zájezdů

Španělsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Španělsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Španělsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Španělsko

Super Last Minute Španělsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Španělsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Španělsko dovolená - informace

All Inclusive Španělsko

All Inclusive - Španělsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Španělsko

Ultra All Inclusive Španělsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.

Aktualizace 20. 6. 2017 10:44:16.