Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Itálie 2017/2018

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Alpenrast All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Jižní Tyrolsko - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alpenrast, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 28. prosinec 2017 až neděle 31. prosinec 2017, s dopravou vlastní za 34 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně za cenu 6304,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Alpenrast Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alpenrast, v délce 6 dní, v termínu úterý 30. leden 2018 až neděle 4. únor 2018, s dopravou vlastní za 67 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za cenu 8105,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Alpenrast Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alpenrast, v délce 6 dní, v termínu úterý 20. únor 2018 až neděle 25. únor 2018, s dopravou vlastní za 88 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za cenu 7795,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Alpenrast All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Jižní Tyrolsko - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alpenrast, v délce 4 dní, v termínu pátek 23. únor 2018 až pondělí 26. únor 2018, s dopravou vlastní za 91 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za cenu 4233,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Alpenrast Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alpenrast, v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 15. březen 2018 až úterý 20. březen 2018, s dopravou vlastní za 111 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za cenu 7795,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Alpenrast Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alpenrast, v délce 8 dní, v termínu úterý 20. březen 2018 až úterý 27. březen 2018, s dopravou vlastní za 116 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně za cenu 10910,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Nautilus**** - Pesaro Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Marche - Itálie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Nautilus**** - Pesaro, v délce 8 dní, v termínu sobota 21. duben 2018 až sobota 28. duben 2018, s dopravou vlastní za 148 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za cenu 12807,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Travelportal
Club Hotel Dante All inclusive first minute

Itálie Emilia Romagna v luxusním 4star ubytování v Club Hotel Dante, v délce 4 dní, v termínu neděle 6. květen až středa 9. květen, s dopravou vlastní za 163 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd levně v ceně 4181,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Leonardo Da Vinci All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Lago di Garda - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Leonardo Da Vinci, v délce 11 dní, v termínu pondělí 14. květen 2018 až čtvrtek 24. květen 2018, s dopravou vlastní za 171 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za cenu 16920,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Parkhotel Kursaal All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Emilia Romagna - Itálie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Parkhotel Kursaal, v délce 6 dní, v termínu neděle 20. květen 2018 až pátek 25. květen 2018, s dopravou vlastní za 177 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za cenu 9257,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Travelportal
Hotel Bikini & Tropicana All inclusive first minute

Itálie Emilia Romagna v 3star ubytování v Hotel Bikini & Tropicana, v délce 4 dní, v termínu neděle 27. květen až středa 30. květen, s dopravou vlastní za 184 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd levně v ceně 3808,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel San Remo All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Abruzzo - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel San Remo, v délce 3 dní, v termínu úterý 29. květen 2018 až čtvrtek 31. květen 2018, s dopravou vlastní za 186 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za cenu 2200,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Travelportal
Hotel Galidon Soft all inclusive first minute

Itálie Ischia v 3star ubytování v Hotel Galidon, v délce 8 dní, v termínu sobota 2. červen až sobota 9. červen, s dopravou letecká za 190 dní. Strava soft all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 19990,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Travelportal
Club Hotel Baja Bianca  All inclusive first minute

Itálie Sardinie v luxusním 4star ubytování v Club Hotel Baja Bianca , v délce 8 dní, v termínu úterý 5. červen až úterý 12. červen, s dopravou letecká za 193 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 23990,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel Club Esse Shardana Light All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Club Esse Shardana, v délce 15 dní, v termínu středa 6. červen 2018 až středa 20. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 194 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za cenu 36652,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Travelportal
Hotel Bagaglino Family Resort All inclusive light first minute

Itálie Sardinie v luxusním 4star ubytování v Hotel Bagaglino Family Resort, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 7. červen až čtvrtek 14. červen, s dopravou letecká za 195 dní. Strava all inclusive light, letní first minute zájezd v ceně 23590,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Baia Aranzos All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sardinie / Sardegna - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Baia Aranzos, v délce 8 dní, v termínu pátek 8. červen 2018 až pátek 15. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 196 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 21767,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Itálie od Invia
Hotel San Remo All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Abruzzo - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel San Remo, v délce 3 dní, v termínu sobota 9. červen 2018 až pondělí 11. červen 2018, s dopravou vlastní za 197 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za cenu 2640,- Kč.

Itálie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Itálie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Itálie

Super Last Minute Itálie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Itálie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Itálie dovolená - informace

All Inclusive Itálie

All Inclusive - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Itálie

Ultra All Inclusive Itálie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Itálie - porovnáváme 8944 zájezdů


8488 zájezdů

0 zájezdů

456 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.