Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jamajka 2017/2018

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu sobota 25. listopad 2017 až neděle 3. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 68680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 9 dní, v termínu sobota 25. listopad 2017 až neděle 3. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 55990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 12 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 81780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets Wild Orchid All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Wild Orchid, v délce 9 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až středa 6. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 73290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Merrils Beach Resort Iii All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Merrils Beach Resort Iii, v délce 9 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až středa 6. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 45790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Riu Club Negril All inclusive super last minute

Jamajka Negril v luxusním 5star ubytování v Hotel Riu Club Negril, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 30. listopad až čtvrtek 7. prosinec, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 41691,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sandals Royal Plantation All inclusive last minute

Jamajka Ocho Rios v luxusním 5star ubytování v Hotel Sandals Royal Plantation, v délce 8 dní, v termínu pátek 1. prosinec až pátek 8. prosinec, s dopravou vlastní za 7 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 61890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 9 dní, v termínu sobota 2. prosinec 2017 až neděle 10. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 55990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Zoëtry Montego Bay Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoëtry Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu sobota 2. prosinec 2017 až neděle 10. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 90390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 12 dní, v termínu neděle 3. prosinec 2017 až čtvrtek 14. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 81780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 12 dní, v termínu úterý 5. prosinec 2017 až sobota 16. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 81780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Negril Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Negril Resort And Spa, v délce 9 dní, v termínu úterý 5. prosinec 2017 až středa 13. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 92890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Negril Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Negril Resort And Spa, v délce 9 dní, v termínu středa 6. prosinec 2017 až čtvrtek 14. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za cenu 92890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 9 dní, v termínu středa 6. prosinec 2017 až čtvrtek 14. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za cenu 92790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Iberostar Rose Hall Suites All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Rose Hall Suites, v délce 9 dní, v termínu středa 6. prosinec 2017 až čtvrtek 14. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za cenu 53821,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Legends Beach Resort All inclusive last minute

Jamajka Negril v 3star ubytování v Hotel Legends Beach Resort, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 7. prosinec až čtvrtek 14. prosinec, s dopravou letecká za 13 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 39940,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotelový komplex Hedonism II All inclusive last minute

Jamajka Negril v luxusním 4star ubytování v Hotelový komplex Hedonism II, v délce 9 dní, v termínu pátek 8. prosinec až sobota 16. prosinec, s dopravou letecká za 14 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 79990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu sobota 9. prosinec 2017 až neděle 17. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 60590,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 485 zájezdů


450 zájezdů

0 zájezdů

35 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.