Dovolená All Inclusive Strava all inclusive Dovolená - moře All Inclusive Ultra all inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt 2017/2018

   

All Inclusive pobyty Egypt a Last Minute zájezdy levně

Egypt
Last Minute All Inclusive od Invia
Menaville Safaga s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Menaville Safaga, v délce 8 dní, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za cenu 12990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Invia
Imperial Shams s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Imperial Shams, v délce 8 dní, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Ostrava a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za cenu 12290,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Mirage Aqua Park & spa Caesar Palace All inclusive

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Mirage Aqua Park & spa Caesar Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
AMC Royal resort /Azur Grand Resort/ All inclusive

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení AMC Royal resort /Azur Grand Resort/ s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Sunny Days Palma de Mirette s All inclusive All inclusive

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sunny Days Palma de Mirette s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Marlin Inn s All inclusive All inclusive

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Marlin Inn s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Resta Club Marina View Port Ghalib s All inclusive All inclusive

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Resta Club Marina View Port Ghalib s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Sunny Days El Palacio s All inclusive All inclusive

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Sunny Days El Palacio s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Pickalbatros Sea World s All inclusive All inclusive

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Pickalbatros Sea World s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Blue Reef Resort s All inclusive All inclusive

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Blue Reef Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Albatros Garden Resort s All inclusive All inclusive

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Albatros Garden Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Nubia Aqua Beach Resort s All inclusive All inclusive

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Nubia Aqua Beach Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Dessole Titanic Aquapark Resort s All inclusive All inclusive

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Dessole Titanic Aquapark Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Marina Lodge Port Ghalib s All inclusive All inclusive

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Marina Lodge Port Ghalib s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Hotel Menaville Safaga s All inclusive All inclusive

Egypt - Safaga, v ubytovacím zařízení Hotel Menaville Safaga s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Dovolena
Sonesta Pharaoh Beach Resort s All inclusive All inclusive

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sonesta Pharaoh Beach Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. října 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Invia
Amwaj Blue Beach Resort & Spa s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Amwaj Blue Beach Resort & Spa, v délce 8 dní, v termínu středa 27. září 2017 až středa 4. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za cenu 11990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive od Invia
Menaville Safaga s All Inclusive All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Menaville Safaga, v délce 11 dní, v termínu středa 27. září 2017 až sobota 7. říjen 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za cenu 14890,- Kč.

   Egypt - porovnáváme 889 zájezdů


0 zájezdů

749 zájezdů

140 zájezdů

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.

Aktualizace 20. 6. 2017 10:44:16.