Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt 2017/2018

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Minamark Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Minamark Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Royal Brayka Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Royal Brayka Resort s počtem hvězdiček: 4.5. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Three Corners Sea Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Three Corners Sea Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sea Gull All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sea Gull s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Alf Leila Wa Leila All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Alf Leila Wa Leila s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 16290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Citadel Azur Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Citadel Azur Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 16420 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Nada Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Nada Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Jungle Aqua Park All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Jungle Aqua Park s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14260 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Titanic Beach Spa & Aquapark All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Titanic Beach Spa & Aquapark s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sentido Crystal Bay Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sentido Crystal Bay Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 16590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Aladdin Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Aladdin Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Albatros Garden / Sea World Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Albatros Garden / Sea World Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Fantazia Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Fantazia Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
HOTEL JAZ AQUAVIVA All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení HOTEL JAZ AQUAVIVA s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 16590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Coral Sun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Safaga, v ubytovacím zařízení Coral Sun s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Shams Alam Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Shams Alam Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Laguna Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Laguna Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Marlin Inn All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Marlin Inn s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12347 CZK.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 871 zájezdů


748 zájezdů

123 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.