Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Slovensko 2017/2018

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 5 dní, v termínu středa 3. leden 2018 až neděle 7. leden 2018, s dopravou vlastní za 40 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, zimní zájezdy pobytové levně za cenu 11280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 8 dní, v termínu sobota 20. leden 2018 až sobota 27. leden 2018, s dopravou vlastní za 57 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, zimní zájezdy pobytové za cenu 19740,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 8 dní, v termínu sobota 10. březen 2018 až sobota 17. březen 2018, s dopravou vlastní za 106 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za cenu 19740,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až neděle 29. duben 2018, s dopravou vlastní za 153 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za cenu 8460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 30. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou vlastní za 279 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za cenu 8460,- Kč.

Slovensko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovensko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovensko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovensko

Super Last Minute Slovensko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovensko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovensko dovolená - informace

All Inclusive Slovensko

All Inclusive - Slovensko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovensko

Ultra All Inclusive Slovensko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovensko - porovnáváme 4723 zájezdů


4562 zájezdů

0 zájezdů

161 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.