Dovolená All Inclusive Strava all inclusive Dovolená - moře All Inclusive Ultra all inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Slovensko 2017/2018

   

All Inclusive pobyty Slovensko a Last Minute zájezdy levně

Last Minute All Inclusive od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 23. listopad 2017 až neděle 26. listopad 2017, s dopravou vlastní za 58 dní. Strava all inclusive, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně za cenu 8340,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive

Rekreace Valentýn na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 8 dní, v termínu sobota 10. únor 2018 až sobota 17. únor 2018, s dopravou vlastní za 137 dní. Strava light all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové za cenu 19740,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 8 dní, v termínu sobota 7. duben 2018 až sobota 14. duben 2018, s dopravou vlastní za 193 dní. Strava light all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové za cenu 19740,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 8 dní, v termínu sobota 26. květen 2018 až sobota 2. červen 2018, s dopravou vlastní za 242 dní. Strava light all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové za cenu 19740,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 8 dní, v termínu sobota 2. červen 2018 až sobota 9. červen 2018, s dopravou vlastní za 249 dní. Strava light all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové za cenu 19740,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou vlastní za 277 dní. Strava light all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové za cenu 19740,- Kč.

Last Minute All Inclusive od Invia
Velká Fatra  - Turčianské Teplice Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Turčianske Teplice - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianské Teplice, v délce 8 dní, v termínu sobota 7. červenec 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou vlastní za 284 dní. Strava light all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové za cenu 19740,- Kč.

   Slovensko - porovnáváme 4189 zájezdů


145 zájezdů

4044 zájezdů

0 zájezdů

Slovensko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovensko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovensko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovensko

Super Last Minute Slovensko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovensko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovensko dovolená - informace

All Inclusive Slovensko

All Inclusive - Slovensko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovensko

Ultra All Inclusive Slovensko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.

Aktualizace 20. 6. 2017 10:44:16.