Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maledivy 2017/2018

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi, v délce 17 dní, v termínu sobota 25. listopad 2017 až pondělí 11. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za cenu 163140,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Holiday Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Holiday Island Resort & Spa, v délce 14 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až sobota 9. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 74922,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Dovolena
Embudu Village All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Maledivy - Kaafu Atol, v ubytovacím zařízení Embudu Village s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 49969 CZK.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Dovolena
Kuredu Island Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Maledivy - Lhaviyani Atol, v ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 10, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až čtvrtek 7. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 71751 CZK.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Paradise Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Island Resort & Spa, v délce 13 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až neděle 10. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 77597,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Eriyadu Island Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Eriyadu Island Resort, v délce 13 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až neděle 10. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 79088,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort, v délce 10 dní, v termínu čtvrtek 30. listopad 2017 až sobota 9. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 64159,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Dovolena
Palm Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Maledivy - Lhaviyani Atol, v ubytovacím zařízení Palm Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 30. listopadu 2017 až pátek 8. prosince 2017. Letecká přeprava za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 66990 CZK.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Dovolena
Atmosphere Kanifushi Maldives All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Maledivy - Lhaviyani Atol, v ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 30. listopadu 2017 až pátek 8. prosince 2017. Letecká přeprava za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 77990 CZK.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Island Resort & Spa, v délce 12 dní, v termínu čtvrtek 30. listopad 2017 až pondělí 11. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 81042,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort, v délce 10 dní, v termínu sobota 2. prosinec 2017 až pondělí 11. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 64159,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Komandoo Maldives Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Komandoo Maldives Island Resort, v délce 9 dní, v termínu neděle 3. prosinec 2017 až pondělí 11. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 81746,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 15 dní, v termínu úterý 5. prosinec 2017 až úterý 19. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 130872,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Lily Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lily Beach Resort & Spa, v délce 17 dní, v termínu středa 6. prosinec 2017 až pátek 22. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za cenu 169670,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort All inclusive last minute

Maledivy Jižní Atol Male v luxusním 4star ubytování v Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 10 dní, v termínu středa 6. prosinec až pátek 15. prosinec, s dopravou letecká za 12 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 60430,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Select Hudhuranfushi All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Select Hudhuranfushi, v délce 10 dní, v termínu středa 6. prosinec 2017 až pátek 15. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 50495,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 7. prosinec 2017 až neděle 17. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 41 % za cenu 69156,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Centara Grand Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Centara Grand Resort And Spa, v délce 10 dní, v termínu čtvrtek 7. prosinec 2017 až sobota 16. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za cenu 106430,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 648 zájezdů


610 zájezdů

9 zájezdů

29 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.