Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mauricius 2017/2018

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Shandrani Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shandrani Resort & Spa, v délce 12 dní, v termínu sobota 25. listopad 2017 až středa 6. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 121080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Silver Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Belle Mare - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Silver Beach, v délce 11 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až středa 6. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 49555,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Lux Le Morne All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lux Le Morne, v délce 17 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až úterý 12. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 208128,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Riu Le Morne All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Le Morne, v délce 15 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až neděle 10. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za cenu 65369,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Riu Le Morne All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Le Morne, v délce 10 dní, v termínu pondělí 27. listopad 2017 až středa 6. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za cenu 50021,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Long Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belle Mare - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Long Beach, v délce 11 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až pátek 8. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 104578,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Anelia All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anelia, v délce 12 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až sobota 9. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 69551,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Lux Grand Gaube All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Grand Gaube - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lux Grand Gaube, v délce 12 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až sobota 9. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 134254,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Mauricia Beachcomber Golf Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mauricia Beachcomber Golf Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 30. listopad 2017 až neděle 10. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za cenu 114300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Lux Le Morne All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lux Le Morne, v délce 15 dní, v termínu čtvrtek 30. listopad 2017 až čtvrtek 14. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 177586,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Véranda Grand Baie All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Véranda Grand Baie, v délce 6 dní, v termínu sobota 2. prosinec 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za cenu 57846,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Grand Baie Hotel A Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Grand Gaube - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Grand Baie Hotel A Spa, v délce 14 dní, v termínu neděle 3. prosinec 2017 až sobota 16. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 73813,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
The Ravenala Attitude All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Ravenala Attitude, v délce 9 dní, v termínu neděle 3. prosinec 2017 až pondělí 11. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 49964,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Récif Attitude All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Récif Attitude, v délce 9 dní, v termínu neděle 3. prosinec 2017 až pondělí 11. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 44041,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Tamarin All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Tamarin - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tamarin, v délce 9 dní, v termínu neděle 3. prosinec 2017 až pondělí 11. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 40029,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Lux Grand Gaube All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Grand Gaube - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lux Grand Gaube, v délce 17 dní, v termínu neděle 3. prosinec 2017 až úterý 19. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 179879,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Riu Creole All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Creole, v délce 13 dní, v termínu pondělí 4. prosinec 2017 až sobota 16. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za cenu 53503,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Récif Attitude All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Récif Attitude, v délce 10 dní, v termínu úterý 5. prosinec 2017 až čtvrtek 14. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 47485,- Kč.

Mauricius - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Mauricius od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Mauricius od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mauricius

Super Last Minute Mauricius je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mauricius sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mauricius dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mauricius

Ultra All Inclusive Mauricius představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mauricius - porovnáváme 1200 zájezdů


1200 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.