Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mexiko 2017/2018

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Iberostar Cancun All inclusive super last minute

Mexiko Cancún v luxusním 5star ubytování v Hotel Iberostar Cancun, v délce 8 dní, v termínu pátek 24. listopad až pátek 1. prosinec, s dopravou vlastní dnes. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 27090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Iberostar Paraiso Del Mar All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 5star ubytování v Hotel Iberostar Paraiso Del Mar, v délce 8 dní, v termínu sobota 25. listopad až sobota 2. prosinec, s dopravou vlastní zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 21890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Ocean Coral And Turquesa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Coral And Turquesa, v délce 13 dní, v termínu sobota 25. listopad 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 67600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Beach Palace Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beach Palace Resort, v délce 12 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 86880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Secrets Capri Riviera Cancún Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Capri Riviera Cancún, v délce 9 dní, v termínu pondělí 27. listopad 2017 až úterý 5. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 62410,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Grand Bahia Principe Tulum All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Tulum, v délce 9 dní, v termínu pondělí 27. listopad 2017 až úterý 5. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za cenu 54150,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Viva Wyndham Azteca All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Viva Wyndham Azteca, v délce 9 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až středa 6. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 58780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Bluebay Grand Esmeralda All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Grand Esmeralda, v délce 8 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až úterý 5. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za cenu 49324,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Paradisus Cancún All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Paradisus Cancún s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 63009 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Catalonia Playa Maroma All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Catalonia Playa Maroma s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 51858 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
The Reef Cocobeach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení The Reef Cocobeach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. listopadu 2017 až úterý 5. prosince 2017. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 49968 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Paradisus Cancún All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Cancún, v délce 6 dní, v termínu úterý 28. listopad 2017 až neděle 3. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za cenu 50913,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Hard Rock Hotel Cancun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Cancun s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu středa 29. listopadu 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 60602 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
The Reef Cocobeach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Reef Cocobeach, v délce 9 dní, v termínu středa 29. listopad 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za cenu 179378,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
El Tukan Hotel And Beach Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu El Tukan Hotel And Beach Club, v délce 9 dní, v termínu středa 29. listopad 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za cenu 182359,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Paradisus Cancún All inclusive super last minute

Mexiko Cancún v luxusním 5star ubytování v Hotel Paradisus Cancún, v délce 8 dní, v termínu středa 29. listopad až středa 6. prosinec, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 51852,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
BlueBay Gran Esmeralda All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení BlueBay Gran Esmeralda s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu středa 29. listopadu 2017 až středa 6. prosince 2017. Letecká přeprava za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 40946 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Hard Rock Hotel Cancun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hard Rock Hotel Cancun, v délce 9 dní, v termínu středa 29. listopad 2017 až čtvrtek 7. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za cenu 203787,- Kč.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 558 zájezdů


450 zájezdů

45 zájezdů

63 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.