Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa 2017/2018

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Diamonds Dream of Africa All inclusive super last minute

Keňa Malindi v luxusním 5star ubytování v Hotel Diamonds Dream of Africa, v délce 8 dní, v termínu sobota 25. listopad až sobota 2. prosinec, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 50090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Sentido Neptune Village Resort, Keňa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Sentido Neptune Village Resort, Keňa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 43790 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Sandies Tropical Village All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. listopadu 2017 až sobota 2. prosince 2017. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 41190 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 dní, v termínu sobota 25. listopad 2017 až sobota 2. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 41190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 dní, v termínu neděle 26. listopad 2017 až neděle 3. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 41190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 10 dní, v termínu pondělí 27. listopad 2017 až středa 6. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 50090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 dní, v termínu pondělí 27. listopad 2017 až pondělí 4. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 52390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Kilifi Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Kilifi Bay Beach Resort, v délce 8 dní, v termínu pátek 1. prosinec 2017 až pátek 8. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za cenu 34015,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Sea Lodge All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Sea Lodge, v délce 11 dní, v termínu pátek 1. prosinec 2017 až pondělí 11. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za cenu 36865,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 10 dní, v termínu pátek 1. prosinec 2017 až neděle 10. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 50090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Bungalovy Neptune Palm Beach Boutique Resort and S All inclusive last minute

Keňa Diani Beach v luxusním 4star ubytování v Bungalovy Neptune Palm Beach Boutique Resort and S, v délce 10 dní, v termínu pondělí 4. prosinec až středa 13. prosinec, s dopravou letecká za 10 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 41590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Sandies Tropical Village All inclusive last minute

Keňa Malindi v luxusním 4star ubytování v Hotel Sandies Tropical Village, v délce 10 dní, v termínu pondělí 4. prosinec až středa 13. prosinec, s dopravou letecká za 10 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 38890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Baobab Beach Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 12, v termínu úterý 5. prosince 2017 až sobota 16. prosince 2017. Letecká přeprava za 11 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 47290 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Papillon Lagoon Reef All inclusive last minute

Keňa Diani Beach v 3star ubytování v Hotel Papillon Lagoon Reef, v délce 9 dní, v termínu úterý 5. prosinec až středa 13. prosinec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 53480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Baobab Beach Resort And Spa Hotel All inclusive last minute

Keňa Diani Beach v luxusním 4star ubytování v Baobab Beach Resort And Spa Hotel, v délce 9 dní, v termínu úterý 5. prosinec až středa 13. prosinec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 45880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Kilifi Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Kilifi Bay Beach Resort, v délce 10 dní, v termínu úterý 5. prosinec 2017 až čtvrtek 14. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za cenu 36634,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jacaranda Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort, v délce 11 dní, v termínu úterý 5. prosinec 2017 až pátek 15. prosinec 2017, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 % za cenu 26590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Village Beach Resort & Spa All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Village Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu středa 6. prosince 2017 až sobota 16. prosince 2017. Letecká přeprava za 12 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 34090 CZK.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 633 zájezdů


600 zájezdů

18 zájezdů

15 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.