Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rakousko 2017/2018

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Berghof Light All inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Schladming / Dachstein - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Berghof, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 7. prosinec 2017 až neděle 10. prosinec 2017, s dopravou vlastní za 13 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za cenu 5910,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Dilly Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Horní Rakousko - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dilly Resort, v délce 8 dní, v termínu úterý 12. prosinec 2017 až úterý 19. prosinec 2017, s dopravou vlastní za 18 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za cenu 25677,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg Light All inclusive Last Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Katschberg - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 21. prosinec 2017 až neděle 24. prosinec 2017, s dopravou vlastní za 27 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za cenu 7710,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Gasthof Torrenerhof All inclusive

Rakousko Horní Rakousko v 3star ubytování v Gasthof Torrenerhof, v délce 5 dní, v termínu neděle 14. leden až čtvrtek 18. leden, s dopravou vlastní za 51 dní. Strava all inclusive, zimní zájezd levně v ceně 4110,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Kleon All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Sölden Arena / Ötzal - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kleon, v délce 8 dní, v termínu sobota 20. leden 2018 až sobota 27. leden 2018, s dopravou vlastní za 57 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně za cenu 13100,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Landgasthof Torrenerhof All inclusive

Rakousko Horní Rakousko v 3star ubytování v Landgasthof Torrenerhof, v délce 5 dní, v termínu neděle 21. leden až čtvrtek 25. leden, s dopravou vlastní za 58 dní. Strava all inclusive, zimní zájezd levně v ceně 3620,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Kleon All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sölden Arena / Ötzal - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kleon, v délce 8 dní, v termínu sobota 3. únor 2018 až sobota 10. únor 2018, s dopravou vlastní za 71 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské za cenu 17700,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Garten Hotel Daxer *** Zell Am See All Inclusive First Minute

Rekreace Valentýn na dovolené v lokalitě Kaprun / Zell am See - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Garten Hotel Daxer *** Zell Am See, v délce 8 dní, v termínu sobota 10. únor 2018 až sobota 17. únor 2018, s dopravou vlastní za 78 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové za cenu 19110,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Abtenauer V Abtenau Light All inclusive First Minute

Rekreace Valentýn na dovolené v lokalitě Dachstein West - Rakousko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Abtenauer V Abtenau, v délce 5 dní, v termínu neděle 11. únor 2018 až čtvrtek 15. únor 2018, s dopravou vlastní za 79 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za cenu 7400,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Hotel Kleon All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sölden Arena / Ötzal - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kleon, v délce 8 dní, v termínu sobota 17. únor 2018 až sobota 24. únor 2018, s dopravou vlastní za 85 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské za cenu 17700,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Sporthotel Hochlienz All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Východní Tyrolsko - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sporthotel Hochlienz, v délce 8 dní, v termínu sobota 17. únor 2018 až sobota 24. únor 2018, s dopravou vlastní za 85 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové za cenu 22113,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Hotel Der Abtenauer All inclusive first minute

Rakousko Horní Rakousko v luxusním 4star ubytování v Hotel Der Abtenauer, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 8. březen až neděle 11. březen, s dopravou vlastní za 104 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd levně v ceně 4580,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Torrenerhof - Golling Ultra All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dachstein West - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Torrenerhof - Golling, v délce 3 dní, v termínu pátek 9. březen 2018 až neděle 11. březen 2018, s dopravou vlastní za 105 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Ultra All inclusive, jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za cenu 2460,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Alpenhotel Weitlanbrunn Light All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Východní Tyrolsko - Rakousko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Alpenhotel Weitlanbrunn, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 15. březen 2018 až neděle 18. březen 2018, s dopravou vlastní za 111 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Light All inclusive, jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za cenu 7800,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Hotel Torrenerhof Ultra All inclusive first minute

Rakousko Horní Rakousko v 3star ubytování v Hotel Torrenerhof, v délce 3 dní, v termínu pátek 16. březen až neděle 18. březen, s dopravou vlastní za 112 dní. Strava ultra all inclusive, jarní first minute zájezd levně v ceně 2320,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Hotel Thaler All inclusive first minute

Rakousko Tyrolsko v luxusním 4star ubytování v Hotel Thaler, v délce 3 dní, v termínu pátek 23. březen až neděle 25. březen, s dopravou vlastní za 119 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd levně v ceně 2660,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Invia
Torrenerhof - Golling Ultra All inclusive First Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Dachstein West - Rakousko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Torrenerhof - Golling, v délce 5 dní, v termínu středa 28. březen 2018 až neděle 1. duben 2018, s dopravou vlastní za 124 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou Ultra All inclusive, jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za cenu 4640,- Kč.

Rakousko
Last Minute All Inclusive Rakousko od Travelportal
Hotel Der Abtenauer All inclusive light first minute

Velikonoce Rakousko Horní Rakousko v luxusním 4star ubytování v Hotel Der Abtenauer, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 29. březen až neděle 1. duben, s dopravou vlastní za 125 dní. Strava all inclusive light, jarní first minute zájezd levně v ceně 4840,- Kč.

Rakousko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rakousko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rakousko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rakousko dovolená - informace

All inclusive light Rakousko

All inclusive light - Rakousko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rakousko

All Inclusive - Rakousko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rakousko

Ultra All Inclusive Rakousko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rakousko - porovnáváme 6248 zájezdů


6059 zájezdů

0 zájezdů

189 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.