Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Madeira    >    

Last Minute All Inclusive Funchal 2017/2018

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & Spa Resort, v délce 10 dní, v termínu neděle 4. únor 2018 až úterý 13. únor 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za cenu 33890,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Enotel Lido Resort Conference & Spa Madeira All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Enotel Lido Resort Conference & Spa Madeira, v délce 10 dní, v termínu středa 14. březen 2018 až pátek 23. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 38190,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Bay Ocean Aparthotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Bay Ocean Aparthotel, v délce 12 dní, v termínu pondělí 16. duben 2018 až pátek 27. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za cenu 47005,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & Spa Resort, v délce 12 dní, v termínu pondělí 16. duben 2018 až pátek 27. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 46190,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Bay Ocean Aparthotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Bay Ocean Aparthotel, v délce 6 dní, v termínu pátek 11. květen 2018 až středa 16. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 146 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za cenu 22746,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Enotel Lido All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Enotel Lido, v délce 8 dní, v termínu úterý 29. květen 2018 až úterý 5. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 164 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za cenu 28917,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Enotel Lido All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Enotel Lido, v délce 12 dní, v termínu pondělí 24. září 2018 až pátek 5. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 282 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 72890,- Kč.

Madeira
Last Minute All Inclusive Funchal od Invia
Pestana Bay All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Funchal - Madeira, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pestana Bay, v délce 8 dní, v termínu pátek 28. září 2018 až pátek 5. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 286 dní od cestovní agentury Invia. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za cenu 24390,- Kč.

Funchal - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Funchal od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2017/2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Funchal si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Funchal - Madeira od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Funchal

Super Last Minute Funchal je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Funchal sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Funchal dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Funchal

Ultra All Inclusive Funchal představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Funchal - porovnáváme 145 zájezdů


145 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2017, všechna práva vyhrazena.