Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Portugalsko    >    

Last Minute All Inclusive Porto 2018

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Hf Fenix Porto Snídaně last minute

Portugalsko Porto v luxusním 4star ubytování v Hf Fenix Porto, v délce 4 dní, v termínu sobota 8. září až úterý 11. září, s dopravou letecká za 22 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd levně v ceně 13500,- Kč.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Dom Henrique Snídaně first minute

Portugalsko Porto v luxusním 4star ubytování v Dom Henrique, v délce 4 dní, v termínu sobota 20. říjen až úterý 23. říjen, s dopravou letecká za 64 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd levně v ceně 13550,- Kč.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Teatro Hotel Snídaně last minute

Prázdniny Portugalsko Porto v luxusním 4star ubytování v Teatro Hotel, v délce 4 dní, v termínu sobota 25. srpen až úterý 28. srpen, s dopravou letecká za 8 dní. Strava snídaně, letní last minute zájezd levně v ceně 13980,- Kč.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Hf Tuela Porto Snídaně last minute

Portugalsko Porto v 3star ubytování v Hf Tuela Porto, v délce 4 dní, v termínu sobota 8. září až úterý 11. září, s dopravou letecká za 22 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd levně v ceně 11900,- Kč.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Tryp Porto Centro Snídaně

Portugalsko Porto v 3star ubytování v Tryp Porto Centro, v délce 4 dní, v termínu sobota 6. říjen až úterý 9. říjen, s dopravou letecká za 50 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd levně v ceně 10720,- Kč.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Malaposta Snídaně last minute

Portugalsko Porto v 3star ubytování v Malaposta, v délce 4 dní, v termínu sobota 8. září až úterý 11. září, s dopravou letecká za 22 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd levně v ceně 10800,- Kč.

Porto - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Porto od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Porto si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Porto - Portugalsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Porto dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Porto

Ultra All Inclusive Porto představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Porto - porovnáváme 6 zájezdů


0 zájezdů

0 zájezdů

6 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.