Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Portugalsko    >    

Last Minute All Inclusive Porto - Porto 2018/2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Teatro Hotel Snídaně

Portugalsko Porto v luxusním 4star ubytování v Teatro Hotel, v délce 4 dní, v termínu pátek 30. listopad až pondělí 3. prosinec, s dopravou letecká za 40 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd levně v ceně 12630,- Kč.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Hotel Dom Henrique Snídaně

Portugalsko Porto v luxusním 4star ubytování v Hotel Dom Henrique, v délce 4 dní, v termínu pátek 30. listopad až pondělí 3. prosinec, s dopravou letecká za 40 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd levně v ceně 11620,- Kč.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Hotel HF Fenix Porto Snídaně

Portugalsko Porto v luxusním 4star ubytování v Hotel HF Fenix Porto, v délce 4 dní, v termínu pátek 23. listopad až pondělí 26. listopad, s dopravou letecká za 33 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd levně v ceně 10780,- Kč.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Hotel Malaposta Snídaně

Portugalsko Porto v 3star ubytování v Hotel Malaposta, v délce 4 dní, v termínu pátek 14. prosinec až pondělí 17. prosinec, s dopravou letecká za 54 dní. Strava snídaně, zimní zájezd levně v ceně 9880,- Kč.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Hotel Tryp Porto Centro Snídaně

Portugalsko Porto v 3star ubytování v Hotel Tryp Porto Centro, v délce 4 dní, v termínu pátek 14. prosinec až pondělí 17. prosinec, s dopravou letecká za 54 dní. Strava snídaně, zimní zájezd levně v ceně 10070,- Kč.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Porto od Travelportal
Hotel HF Tuela Porto Snídaně

Portugalsko Porto v 3star ubytování v Hotel HF Tuela Porto, v délce 4 dní, v termínu pátek 30. listopad až pondělí 3. prosinec, s dopravou letecká za 40 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd levně v ceně 10620,- Kč.

Porto - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Porto od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Porto si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Porto - Portugalsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Porto dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Porto

Ultra All Inclusive Porto představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Porto - porovnáváme 6 zájezdů


0 zájezdů

0 zájezdů

6 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.