Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Itálie    >    

Last Minute All Inclusive Lazio - Lazio 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Iru299 Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iru299, v délce 7 nocí, v termínu sobota 26. říjen 2019 až sobota 2. listopad 2019, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4631,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
24 Colle Bez stravy Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu 24 Colle, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až sobota 26. říjen 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4951,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Hotel Atlante Star**** - Roma Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Atlante Star**** - Roma, v délce 7 nocí, v termínu sobota 9. listopad 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11690,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Travelportal
Hotel Dei Cesari Polopenze super last minute

Itálie Lazio v luxusním 4star ubytování v Hotel Dei Cesari, v délce 8 dní, v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou vlastní pozítří. Strava polopenze, podzimní super last minute zájezd levně v ceně 10490,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Grandhotel Dei Cesari Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Dei Cesari, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 21. listopad 2019 až neděle 24. listopad 2019, s dopravou vlastní za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3600,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Spanish Steps Top Location Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Spanish Steps Top Location, v délce 6 nocí, v termínu sobota 17. říjen 2020 až pátek 23. říjen 2020, s dopravou vlastní za 366 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 11108,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Vatican Corner 3Bd 2Ba Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vatican Corner 3Bd 2Ba, v délce 6 nocí, v termínu sobota 1. únor 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou vlastní za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 4139,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Res Publica Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Res Publica, v délce 6 nocí, v termínu sobota 11. leden 2020 až pátek 17. leden 2020, s dopravou vlastní za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6579,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Villa Laura Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Laura, v délce 7 nocí, v termínu sobota 26. říjen 2019 až sobota 2. listopad 2019, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3707,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Res Publica Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Res Publica, v délce 6 nocí, v termínu sobota 14. březen 2020 až pátek 20. březen 2020, s dopravou vlastní za 149 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7588,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Res Publica Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Res Publica, v délce 6 nocí, v termínu sobota 11. duben 2020 až pátek 17. duben 2020, s dopravou vlastní za 177 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10093,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Iru359 Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iru359, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. listopad 2019 až sobota 30. listopad 2019, s dopravou vlastní za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2502,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Travelportal
Hotel Settebello Polopenze super last minute

Itálie Lazio v 3star ubytování v Hotel Settebello, v délce 8 dní, v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou vlastní pozítří. Strava polopenze, podzimní super last minute zájezd levně v ceně 7740,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
La Piazzetta Bez stravy First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu La Piazzetta, v délce 6 nocí, v termínu sobota 1. únor 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou vlastní za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 2710,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Terrazza Cola Di Rienzo Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Terrazza Cola Di Rienzo, v délce 6 nocí, v termínu sobota 25. červenec 2020 až pátek 31. červenec 2020, s dopravou vlastní za 282 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 6542,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Lupa 25 Bez stravy First Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Lupa 25, v délce 6 nocí, v termínu sobota 28. březen 2020 až pátek 3. duben 2020, s dopravou vlastní za 163 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9228,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Navona Elegant Bez stravy First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Navona Elegant, v délce 6 nocí, v termínu sobota 10. říjen 2020 až pátek 16. říjen 2020, s dopravou vlastní za 359 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 8364,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Regina's House - St Peter Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Regina's House - St Peter, v délce 6 nocí, v termínu sobota 18. červenec 2020 až pátek 24. červenec 2020, s dopravou vlastní za 275 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 4747,- Kč.

Lazio - informace o Last Minute

Last Minute Lazio - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Lazio

Super Last Minute Lazio je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Lazio sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Lazio dovolená - informace

All Inclusive Lazio

All Inclusive Lazio - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Lazio

Ultra All Inclusive Lazio představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Lazio - porovnáváme 45 zájezdů


43 zájezdů

0 zájezdů

2 zájezdy

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.