Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Itálie    >    

Last Minute All Inclusive Lazio - Lazio 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Podere Matilde Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Podere Matilde, v délce 7 nocí, v termínu sobota 15. květen 2021 až sobota 22. květen 2021, s dopravou vlastní za 314 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5150,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Iru385 Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iru385, v délce 7 nocí, v termínu sobota 21. srpen 2021 až sobota 28. srpen 2021, s dopravou vlastní za 412 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3808,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Blue Cherry Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Cherry, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až sobota 30. říjen 2021, s dopravou vlastní za 475 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4689,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Marina Velca Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina Velca, v délce 7 nocí, v termínu sobota 21. srpen 2021 až sobota 28. srpen 2021, s dopravou vlastní za 412 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9275,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Villa Loreto Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Loreto, v délce 7 nocí, v termínu sobota 16. říjen 2021 až sobota 23. říjen 2021, s dopravou vlastní za 468 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1575,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Vatican - Residenza Argilla Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vatican - Residenza Argilla, v délce 7 nocí, v termínu sobota 17. červenec 2021 až sobota 24. červenec 2021, s dopravou vlastní za 377 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 5352,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Bolsena Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bolsena, v délce 7 nocí, v termínu sobota 4. prosinec 2021 až sobota 11. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 517 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2097,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Bolsena Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bolsena, v délce 7 nocí, v termínu sobota 29. srpen 2020 až sobota 5. září 2020, s dopravou vlastní za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2654,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Francesco Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Francesco, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. únor 2021 až sobota 6. březen 2021, s dopravou vlastní za 237 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3095,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Grand Hotel Dei Cesari**** - Anzio Snídaně Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Dei Cesari**** - Anzio, v délce 7 nocí, v termínu sobota 4. červenec 2020 až sobota 11. červenec 2020, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 10075,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Villa Laura Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Laura, v délce 7 nocí, v termínu sobota 8. květen 2021 až sobota 15. květen 2021, s dopravou vlastní za 307 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 4105,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Iru291 Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iru291, v délce 7 nocí, v termínu sobota 11. prosinec 2021 až sobota 18. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 524 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3746,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Irk145 Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Irk145, v délce 7 nocí, v termínu sobota 11. září 2021 až sobota 18. září 2021, s dopravou vlastní za 433 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3118,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Noce Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Noce, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. leden 2021 až sobota 30. leden 2021, s dopravou vlastní za 202 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1522,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
House Of Time Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu House Of Time, v délce 7 nocí, v termínu sobota 29. srpen 2020 až sobota 5. září 2020, s dopravou vlastní za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 2409,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Villa Loreto Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Loreto, v délce 7 nocí, v termínu sobota 17. říjen 2020 až sobota 24. říjen 2020, s dopravou vlastní za 104 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 1571,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Francesco Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Francesco, v délce 7 nocí, v termínu sobota 8. květen 2021 až sobota 15. květen 2021, s dopravou vlastní za 307 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 3783,- Kč.

Itálie
Last Minute All Inclusive Lazio od Invia
Grandhotel Dei Cesari Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lazio - Itálie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Dei Cesari, v délce 3 nocí, v termínu sobota 22. srpen 2020 až úterý 25. srpen 2020, s dopravou vlastní za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 6990,- Kč.

Lazio - informace o Last Minute

Last Minute Lazio - Itálie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Lazio

Super Last Minute Lazio je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Lazio sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Lazio dovolená - informace

All Inclusive Lazio

All Inclusive Lazio - Itálie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Lazio

Ultra All Inclusive Lazio představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Lazio - porovnáváme 78 zájezdů


71 zájezdů

0 zájezdů

7 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.